Haberler

Beauvais, FR

Fransız traktör fabrikası için 100 yeni iş

Massey Ferguson traktörleri için artan talep, Beauvais, Fransa'daki AGCO tesislerinde 100 yeni işin yaratılmasına yol açtı. Bu, 2012 yılında burada tesis edilen en iyi 100 yeni pozisyondur.

"Küresel ekonomik belirsizliğin devam etmesine rağmen, biz Beauvais alanında önemli yatırımlar yapıyor ve kendimizi geleceğe hazırlıyoruz," diyor AGCO SA Genel Başkanı ve Avrupa, Afrika ve Orta Doğu Massey Ferguson İkinci Başkanı ve Yönetim Müdürü Richard Markwell. "Yatırımlarımız bizim çevik ve hemen tepki vermeye hazır olmamızı hedefler; böylece, stratejimizi piyasadaki değişikliklere uyarlayabiliriz."

Beauvais fabrikası için 2012 istisnai bir yıldı. Üretim, 2010'a göre %20 artış kaydeden 2011 yılına kıyasla, %15 ile 17.400 traktöre yükselmiştir. Fabrika, Fransa'nın en önemli üreticisidir ve traktörlerinin %85'ini tüm dünyada 140 ülkeye gönderen bir tarım makineleri ihracatçısıdır. Bugün 2200 işçi ile iş gücü on yılda neredeyse ikiye katlanmıştır.

"Tarım ve tarım makineleri büyümekte olan bir sektördür," diye devam ediyor Richard Markwell. "Beauvais alanının ve Massey Ferguson'un ana hedefi, bir yandan rekabetçi pozisyonumuzu korurken diğer yandan hızla büyüyen küresel nüfusu besleme ile ilgili değişikliklere paralel ürünleri müşterilerimize sunabilecek yatırımları yapmaktır. Eylül 2013'te yeni traktör kabini üretim tesisimizin açılışı ile birleşen bu yeni iş fırsatları, bizim bu hedeflere ulaşmamızı sağlayacaktır."

Beauvais programı, Pazarlama, Satış ve Ürün Eğitimi dahil olmak üzere destek servislerindeki bir dizi işin yanı sıra 40 Tasarımcı ve Mühendis, 40 Operatör ve Üretim Teknisyeninin işe alımını kapsamaktadır.

"Küresel ekonomik belirsizliğin devam etmesine rağmen, biz Beauvais alanında önemli yatırımlar yapıyor ve kendimizi geleceğe hazırlıyoruz"