Haberler

London, UK 17 Ekim

Little Grey Fergie'nin Londra Galası

17 Ekim Perşembe günü Londra'daki Soho Oteli'nde tam boyutlarında gerçek bir Ferguson TE20 traktörün maceralarını anlatan yeni çocuk dizisi Little Grey Fergie'nin galası yapılacaktır.

Warwickshire'daki bir çiftlikte çekilen bu yeni dizi, popüler Norveççocuk hikayesi ve TV dizisi 'Gråtass'ın İngilizce versiyonudur. Son 15 yılda orijinal öykü, yalnızca TV dizisiyle kalmayıp, iki popüler sinema filmi, dokuz tiyatro prodüksiyonu, birkaçyeni kitap, DVD'ler ve hediyelik eşyalarla çığ gibi büyümüştür.

Okul öncesi çocukları hedefleyen Little Grey Fergie'nin yeni maceraları günümüz İngiliz çiftlik hayvanları, ortamı ve karakterleri ile İngiltere'de Coventry yakınlarında bir çiftlikte geçmektedir.

Prodüksiyon şirketi Farmyard Stories diziyi Massey Ferguson'un Abbey Park Stoneleigh'deki İngiltere Satış Operasyonunun yakınında olduğu gibi 1946 ile 1956 arasında TE20'lerin üretildiği orijinal Coventry fabrikasının bulunduğu yerden yalnızca 20 km mesafedeki bir çiftlikte çekmiştir.

Dizinin yeni yıldızlarından biri öyküye 21. yüzyılın traktör gücünü getiren parlak kırmızı, ultramodern bir MF 7600'dır. Programın yaratıcısı Morten Mycklebust yeni dizinin gösterime girmesi dolayısıyla çok heyecanlıdır. "Massey Ferguson dünyanın en tanınmış markalarından biridir." "Filmlerimizin yeni nesil gençlere markayı ve geçmişini tanıma ve bundan keyif alma fırsatını vermesinden çok memnunuz" demektedir.

Massey Ferguson'un Marka Geliştirme Müdürü Campbell Scott ise "Little Grey Fergie karakterinin gelişimini tamamen desteklemekteyiz." "Öyküler nefes kesici ve çocuklarla ailelerinin Fergie'ye bayılacağından eminiz" demektedir.

Filmlerde diyalog bulunmamaktadır, öyküler dünyanın her yerinde anlaşılabilmeleri için aksiyon, ses efektleri ve müzik aracılığıyla anlatılmaktadır. İlk macerayı 18 Ekim'den itibaren www.littlegreyfergie.com adresinden izleyebilirsiniz.

"Massey Ferguson dünyanın en tanınmış markalarından biridir"