Haberler

Massey Ferguson makineleri ödül toplamaya devam ediyor

Macaristan'daki AGROmashEXPO fuarında ve Polonya'daki Uluslararası Polagra-Premiery Fuarı'nda Massey Ferguson çiftlik ekipmanları ödüle doymadı.

MF 5611 traktör ve MF 9812 model anıza ekim makinesi, Budapeşte'de düzenlenen ve Macaristan'ın en büyük tarım fuarı olan AGROmashExpo fuarında prestijli Uluslararası Seçkin Ürün Ödülü'ne layık görüldü. MF 5612, Poznan'da düzenlenen ve bu yıl 40.000'in üzerinde ziyaretçiyi kendisine çeken Polagra-Premiery Fuarı'nda gıptayla bakılan Altın Madalya'nın sahibi oldu.

Ödülleri dağıtırken Budapeşte'deki jüri, MF 5611'i Macaristan'da çok gözde olan bir ürün olarak tanıttı ve Autodrive sisteminden, Dyna şanzımanından ve güvenilir AGCO POWER motorundan söz etti. MF 9812 anıza ekim makinesi; ekimdeki hassasiyetinden, sağlam yapısından ve dar taşıma genişliğinden ötürü övgü aldı.

Polonya'da Altın Madalya, en yeni teknolojiler kullanılarak üretilen modern, yenilikçi ürünlere verilir. Jürinin başkanlığını Poznan'daki Yaşam Bilimleri Üniversitesi'nin Rektörü Profesör Grzegorz Skrzypczak, PhD yaptı.

Massey Ferguson'un Satış Mühendislik ve Marka Geliştirme Direktörü Campbell Scott şöyle söyledi: "Dünyanın her neresinde olursa olsun, çiftçilerin mahsullerini üretmek için ihtiyaç duydukları basit, güvenilir makineler ürettiğimiz gerçeğinin başka bir kanıtı olan bu üç ödülü almaktan büyük mutluluk duyuyoruz."