Haberler

AgCommand® filo yönetimi teknoloji ürününde önemli güncellemeler

AGCO, Massey Ferguson makinelerinde kullanılabilen, endüstride lider çiftlik filo yönetimi aracı AgCommand'da birkaç önemli güncelleme yaptı.

Güncellemeler, müşteriler için kablosuz veri özelliklerini uyumlu hale getirecek ve bayilerin müşteri hizmeti fırsatlarını iyileştirecek, böylece müşteri ve bayiler açısından zaman tasarrufu ve çiftlik operasyonlarında daha üstün görünürlük sağlayacak.

AGCO'nun yeni global teknoloji stratejisi FuseTM Technologies'in temel bir bileşeni olan AgCommand, AGCO'nun global akıllı seyir sistemleri ve varlık yönetimi aracıdır. Makine performans raporları, kablosuz iletişim, hırsızlık kurtarma, kolay veri erişimi için web tabanlı bir uygulama ve iPad® ile iPhone® mobil uygulamaları ile eksiksiz bir filo yönetimi aracı sunmaktadır. AgCommand, karışık filoları her boyutta operasyon için birbirine bağlamaya yardımcı olur.

Temel güncellemeler şunları içermektedir:
• Makine ve Hesap Yönetim işlevinde, müşterilerin park etmiş makineleri "gizlemelerine" ve büyük operatörlerin operasyonlarını birden çok bayiye görünür kılmalarına olanak sağlayan iyileştirmeler. Bayiler artık satış sonrasında satılan makinelerin devredilen sahipliğini kolaylıkla yansıtabileceklerdir.
• Yeni mobil uygulama özellikleri - buna daha ayrıntılı tarihsel raporlar, iyileştirilmiş harita görünümü ve navigasyonu, hava durumu radarı ve, bayilere bir müşterinin makinesine viraj viraj direktif alma olanağı tanıyacak şekilde, AgCommand'ın iyileştirilmiş bir-bakışta gösterge paneline iyileştirilmiş bayi erişimi.
• Rapor geliştirmeleri ve eklemeler - buna tarihe göre makine saatlerinin görülmesi için yeni bir rapor ve raporlar içinde arama özelliklerinde iyileştirmeler dahildir

AgCommand ve AGCO'nun hassas tarım stratejisi Fuse Technologies hakkında daha fazla bilgi almak için, www.agcotechnologies.com. adresini ziyaret edin.