Haberler

Massey Ferguson İtalya Fabrika Ziyareti Programının İlki Tamamlandı…

Massey Ferguson markası için Biçerdöver Mükemmelliyet Merkezi konumunda bulunan İtalya’nın Breganze şehrindeki 25 hektarlık alan üzerinde kurulu olan biçerdöver fabrikası ziyaretlerinden ilki 11-14 Ocak tarihleri arasında toplam 25 katılımcı ile gerçekleşti..

Massey Ferguson markası için Biçerdöver Mükemmelliyet Merkezi konumunda bulunan İtalya’nın Breganze şehrindeki 25 hektarlık alan üzerinde kurulu olan biçerdöver fabrikası ziyaretlerinden ilki 11-14 Ocak tarihleri arasında toplam 25 katılımcı ile gerçekleşti. Aralarında Massey Ferguson Full-Line bayilerinin de bulunduğu gezi kapsamında katılımcılar, yapılan fabrika turu ile birlikte MF biçerdöverlerin üretildiği son teknoloji makine tezgahlarını, boyahane ve montaj hattını yakından inceleme fırsatı yakaladılar. Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’da satışı gerçekleşen orta segment ve 8 sarsaklı biçerdöverler ile aynı zamanda Türkiye’de de satışa sunulan MF 7344, MF 7345 ve MF 7347 (5 ve 6 sarsaklı) modellerinin de üretildiği fabrikada katılımcılar AgriDome konferans salonunda Breganze tesisinin tarihi hakkında bilgiler edinerek, ürünler hakkında fikir sahibi oldular.

 

Sadece fabrika ziyareti ile sınırlı kalmayan gezi, katılımcılarla yapılan Venedik, Verona ve Milano şehir turları ile tamamlandı.