Arable

Tarım

Tarım arazilerini daha üretken ve verimli yapar.

Güçlü traktörlerden hem randıman hem de kalite sunan biçerdöverlere kadar Massey Ferguson ürünleri, iş yüklerini yöneterek ve mahsul verilerini en verimli şekilde kullanarak çiftçilere mahsullerinden en fazla randımanı alabilmelerine yardımcı olmak adına en yeni teknolojiyi kullanır.

BIÇERDÖVERLER

Massey Ferguson’un yenilikçi ve yüksek verimli hasat teknolojisi ile her hasattan en iyi şekilde faydalanın.

PowerFlow tablalardan, en son hassas tarım ekipmanına kadar, biçerdöver teknolojisinin öncüleri olan Massey Ferguson Serileri, 185-647 hp arası modelleri içerir.

Tüm mahsullere ve koşullara uyacak geleneksel sarsaklı ve rotorlu harmanlama sistemleri mevcuttur.

BALYA MAKINELERİ

Küçük hayvancılık çiftliklerinden enerji üretimine kadar tüm mahsuller ve ihtiyaçlar için balya toplama çözümleri.

Massey Ferguson'un geleneksel yuvarlak ve büyük kare balya makineleri, uzun ömürlü olacak şekilde geliştirilmiş ve daha kolay taşıma, saklama ve kullanım için her pakete maksimum malzemeyi almak üzere tasarlanmıştır.

En yeni teknoloji, gelişmiş işletme yönetimi için, operatörlerin hasat verilerini kolaylıkla izleyip kaydedebilmelerine olanak sağlar.

Yem & Hasat

Massey Ferguson, bu etkileyici MF Yem & Hasat ekipmanlarının mevcut Traktör ve Hasat Makinaları ürün gamına eklenmesiyle; yüksek kaliteli, sağlam ve enerji açısından verimli Çayır Biçme Makinaları, Koşullandırıcılar ve Ot Toplama & Dağıtma Tırmıkları da dahil olmak üzere tam bir ekipman portföyü sunmaktan gurur duyuyor.