Mixed

Karma Tarım

Mahsulünüzün stoklarınıza taşınması işini Massey Ferguson halleder

Çiftliğinizin ve işletmenizin dört bir yanındaki malzeme taşıma görevleri ile mücadele etmek için; yem karma makineleri, yuvarlak ve prizmatik balya makineleri ve ön yükleme ekipmanı ile sap ve saman işlerinin üstesinden gelmek, pullukla sürüm veya mibzer ile kullanım yeteneğine sahip çok yönlü, verimli traktörler.

BIÇERDÖVERLER

Massey Ferguson’un yenilikçi ve yüksek verimli hasat teknolojisi ile her hasattan en iyi şekilde faydalanın.

PowerFlow tablalardan, en son hassas tarım ekipmanına kadar, biçerdöver teknolojisinin öncüleri olan Massey Ferguson Serileri, 185-647 hp arası modelleri içerir.

Tüm mahsullere ve koşullara uyacak geleneksel sarsaklı ve rotorlu harmanlama sistemleri mevcuttur.

BALYA MAKINELERİ

Küçük hayvancılık çiftliklerinden enerji üretimine kadar tüm mahsuller ve ihtiyaçlar için balya toplama çözümleri.

Massey Ferguson'un geleneksel yuvarlak ve büyük kare balya makineleri, uzun ömürlü olacak şekilde geliştirilmiş ve daha kolay taşıma, saklama ve kullanım için her pakete maksimum malzemeyi almak üzere tasarlanmıştır.

En yeni teknoloji, gelişmiş işletme yönetimi için, operatörlerin hasat verilerini kolaylıkla izleyip kaydedebilmelerine olanak sağlar.

YEM & HASAT

Massey Ferguson, bu etkileyici MF Yem & Hasat ekipmanlarının mevcut Traktör ve Hasat Makinaları ürün gamına eklenmesiyle; yüksek kaliteli, sağlam ve enerji açısından verimli Çayır Biçme Makinaları, Koşullandırıcılar ve Ot Toplama & Dağıtma Tırmıkları da dahil olmak üzere tam bir ekipman portföyü sunmaktan gurur duyuyor.

Malzeme Taşıma

Rakipsiz çok yönlülük ve kullanım kolaylığı için.

Operatörün varlığını göz önünde bulundurarak tasarlanan bir yükleme çözümü sunarken Massey Ferguson ön yükleyicileri, optimum çok yönlülük için traktör ile tam entegre biçimde tasarlanmıştır.