Haberler

‘Best of the Best’ – Massey Ferguson IDEAL Biçerdöver Red Dot Ödülü: Ürün Tasarımı 2018 ödülünü kazandı.

Massey Ferguson'dan yeni IDEAL biçerdöver, Red Dot Tasarım Ödülü: Ürün Tasarımı 2018'in ticari araçlar kategorisinde ‘Red Dot: Best of the Best“ ödülüne layık görülmüştür.

Bu yılki Red Dot yarışmasına 59 ülkeden 6.300 ürün katıldı. Tüm ürünler 40 bağımsız tasarım sektörü profesyonellerinden oluşan uluslararası jüri tarafından bireysel olarak değerlendirildi.

Massey Ferguson'dan yeni geliştirilen ve ezber bozan biçerdöver, IDEAL. Son teknoloji ürünü tasarımı, dünyanın dört bir yanındaki çiftçilere keşfedilmemiş hasat sınırlarını açan en ileri teknoloji ile harmanlamaktadır.

Jüri, yeni IDEAL'in yenilikçi özelliklerini ve benzersiz, zarif grafit parlaklığını kabul ederek, bu yeni nesil biçerdöverler üst kalitede ve çığır açan tasarım olarak kabul etti.

Red Dot Ödülü: Ürün Tasarımı yenilik için en seçkin ödüllerden birini temsil eder. MF IDEAL, diğer sektör ve endüstrilerdeki ürünlere rağmen bu prestijli yarışmanın jürisini etkilemeyi başardı.

“Ürün lansmanından bu yana Massey Ferguson IDEAL, mükemmel hasat sonuçları elde etmeye ara vermeden devam etti” dedi, Massey Ferguson, Avrupa ve Orta Doğu Satış, Pazarlama ve Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Francesco Quaranta. “Almanya'daki 2017 Agritechnica Fuarı'nda IDEAL biçerdöver, Yenilikçilik alanında DLG Gümüş Madalyası aldı, 2018 yılının Makinesi seçildi ve Halka Açık Oylama Ödülü'nü kazandı. Red Dot Ödülü: 2018 Ürün Tasarımı ‘Best of the Best’ MF'nin ana şirketi AGCO'nun yeni tasarımlar ve üstün yenilik sağlamasının başarısını kanıtlayan önemli bir kilometre taşı ” diyerek sözlerine devam etti.

Massey Ferguson IDEAL, dünyanın dört bir yanındaki çiftçilerden ve operatörlerden alınan talepleri kullanılarak tasarlanmış tamamen yeni, yüksek performanslı bir biçerdöver serisidir. Ürün yelpazesi, yeni verimlilik seviyelerini belirliyor ve 451 - 647 hp arasında üç motor modeli içeriyor, iş veriminde önemli kazanımlar sağlamaya odaklanıyor.

“Avrupa pazarında şu anda mevcut olan en büyük dane deposu kapasitesiyle, en hızlı boşaltma oranı ve en büyük harmanlama alanıyla Massey Ferguson IDEAL, olağanüstü yeni özellikleri ile ürünü tanımak için daha fazla merak uyandırıyor.” dedi Francesco Quaranta.

IDEAL biçerdöver, IDEALharvest ™ ve Gerçek Zamanlı Ürün Akışı görselleştirme yoluyla tam bağlantı, tam ve otomatik ayarlama sunar. Biçerdöverin kalbi, AGCO tarafından tasarlanan en verimli işletim sistemidir. Çok çeşitli koşullarda dane ve sap kalitesi, dane deposu, güç verimliliği ve iş kapasitesi ile çok iyi bir performans gösterdiğini belirten Francesco Quaranta.

“Massey Ferguson'un biçerdöver serisinden IDEAL için çok büyük övgü aldığımız için gurur duyuyoruz Ama şimdi sektörümüzde en çok aranan ödüle gidiyoruz - IDEAL'i seçen başarılı müşteriler işlerini yürütmek için birleşiyor.” diyerek sözlerini noktaladı.

Red Dot ödül töreni 9 Temmuz'da Almanya'nın Essen kentindeki Aalto Tiyatrosu'nda gerçekleşecek.

* 8 Ağustos 2017 itibariyle rekabetçi marka web sitelerinde gösterilen karşılaştırmalı verilere dayanmaktadır.