Haberler

MF 3600 serisinin görünümünde ve işlevlerinde güncellemeler yapılıyor

Massey Ferguson, MF 3600 serisinin hem Standart hem de Bahçe modellerinde güncelleme yapıyor. Bu güncellemeler seriyi, mevcut Massey Ferguson stiliyle uyumlu hale getirecek ve pazarın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilmiş çeşitli yeni özellikler içerecek.

69-102 hp güce sahip olan bu traktörler, hayvancılık uygulamalarında ve karma çiftliklerde son derece rağbet görüyor ve özel tasarlanmış modelleri ile bağlarda, meyve bahçelerinde, sebze ve diğer özel ürünlerin yetiştirildiği alanlarda yaygın olarak kullanılıyor.

Arka hidrolik askı sisteminin kaldırma kapasitesi 3 tona çıkarılarak daha fazla donanımın çalıştırılmasına olanak sağlanıyor.

Özelleştirilmiş modellerde ön destek kısmının yeniden tasarlanması sonucu direksiyon açısı arttırılıyor. Dar olan bağ ve meyve bahçelerinde daha geniş bir dönüş açısı kabiliyeti sağlanıyor.

MF 3600 F/GE serisindeki traktörler, yenilenen tasarımları sayesinde Massey Ferguson serisinin geri kalanıyla uyumlu hale gelerek, aynı etkileyici görünüme sahip olacak.

Yeni bir tavanı ve gri yan panelleri içeren güncellemeler, bu özelleştirilmiş traktörlere şık aile tarzını kazandıracak. Yeni oval bar ışıkları, çalışma ve sinyal lambalarıyla birlikte, traktörlerin görüntüsü ve işlevselliği geliştiriliyor.

MF 3600 Standart Seride bulunan modellerde de yeni tavan ve yeni oval sinyal ve konum lambaları ile yeni orta çalışma lambaları yer alıyor.

Kabinin içine yeni renkler ve düzenlemeler getirilerek diğer Massey Ferguson modellerine daha da benzemeleri sağlanıyor.

Yedi lamba ve uyarı işlevini çalıştıran yeni gösterge kolu, kontrolü ve kullanım rahatlığını arttırıyor ve şimdi bunlara bir de akü düğmesi ekleniyor.

İsteğe bağlı edinilebilecek ekipmanlar arasında, LCD ekrana, SD kart veya USB bağlantısı yoluyla MP3 uyumluluğu özelliğine ve sık dinlenilen istasyonları kaydetme işlevine sahip bir radyo yer alıyor. Bellek yedekleme, akü bağlantısının kesilmesi durumunda kaydedilen ayarların kaybolmamasını sağlıyor.

Üretim, Eylül 2015'te yeni traktörlerde başlayacak ve güncellemeleri SIMA fuarından önce görmek mümkün olacak.

Satış Mühendisliği ve MF Marka Geliştirme Müdürü Campbell Scott şöyle belirtiyor: "MF 3600 serisinde yapılan güncellemeler, son derece rağbet gören bu traktöre gerçek Massey Ferguson aile tarzını kazandıracak ve çalışma şeklini daha da kullanımı kolay ve etkili hale getiren bir dizi yenilik getirecek."