Haberler

MF 8737 YILIN TRAKTÖRÜ FİNALİSTİ ÖDÜLÜNÜ KAZANDI

Massey Ferguson, Bolonya’da düzenlenen EIMA Fuarında güçlü MF 8737 modeliyle 2015 Yılın Traktörü finalisti Ödülüyle onurlandırıldı.

Satış Mühendisliği ve Marka Geliştirme Müdürü Campbell Scott bu ödül hakkında şunları söylüyor: “Traktörlerimizin Avrupa’daki öncü dergilerin uzmanlarından oluşan bu jüri tarafından aday gösterilmesi Massey Ferguson için her zaman gurur verici olmuştur.”

“Ancak, MF 8737'nin Yılın Traktörü ödülüne aday gösterilmesi bizim için şaşırtıcı olmadı, çünkü serinin bir önceki MF 8690 modeli 2009 yılında bu ödülü kazanmıştı. Bu model, egzoz emisyonu kontrolüne yönelik, etkili ve bakım gerektirmeyen (SCR) teknolojisine sahip ilk tarım traktörü idi.”

“MF 8737 bu son derece güçlü temeller üzerine kurulmuştur ve kanıtlanmış kaliteyi yeni özelliklerle bir araya getirerek çok daha yüksek bir performans, üretkenlik ve olağanüstü yakıt tasarrufu sağlar."

MF 8700 Serisi traktörler, kullanıcının işine, bütçesine ve iş yüküne uygun Efficient veya Exclusive paketleri ile sunulmaktadır.

“Traktörlerimizin Avrupa’daki öncü dergilerin uzmanlarından oluşan bu jüri tarafından aday gösterilmesi Massey Ferguson için her zaman gurur verici olmuştur”