Haberler

Yeni Dyna-4 şanzıman seçenekleri, MF 5700 Global Serisi traktörler için seçim alternatiflerini genişletiyor!

Massey Ferguson dört silindirli MF 5710 ve MF 5711 modelleri için ünlü Dyna-4 şanzımanı seçenekleri ile yeni bir model grubu yaratarak segmentinde çığır açan MF 5700 Global Serisi traktörlerin cazibesini daha da genişletiyor.

Bu 100 ve 110 hp gücündeki Dyna-4 modeller de kabin süspansiyonu seçeneği ile sunulmakta ve Çek Cumhuriyeti'ndeki Brno'da Techagro 18 fuarında ilk kez görücüye çıkarak, 2017'de Agritechnica Fuarında tanıtılan MF 5708 ve MF 5709 Dyna-4 modellerine katılmış oluyor.

Performans yükselten yeni Dyna-4 şanzımanı ve opsiyonel kabin süspansiyonu ile donatılmış olan MF 5700 Global Serisi traktörler artık modern, sağlam ve çalışkan bir traktör arayanlar için daha fazla seçenek ve daha yüksek bir özellik seviyesi sunuyor.

Bu yeni eklemeler, müşterilere Dyna-4 şanzımanın debriyajsız kullanım keyfini veya mevcut en modern 12x12 mekanik şanzıman ile daha kolay kullanım olanağı sunan Massey Ferguson’un Global Seri ürün gamını genişletiyor.

“Dyna-4 şanzımanla donatılan yeni MF 5710 ve MF 5711 traktörler, özellikle tarla operasyonları için ekstra performans ve çok yönlülük arayan çok sayıda çiftçiye hitap edecek” diyor, Massey Ferguson Avrupa ve Orta Doğu Satış, Pazarlama ve Ürün Yönetimi Direktörü Francesco Quaranta.

“Yeni özellikler, bu model grubunda yakın zamanda piyasaya sürülen Visio Tavan seçeneğiyle birlikte, bu serinin ön yükleyici uzmanlığını daha da güçlendiriyor. Ayrıca, hareket halinde yapabildiği dört vites değişikliği ile ünlü Dyna-4 şanzıman, bu güçlü ve ekonomik ağır hizmet traktörlerine sınıfının lideri bir kontrol sağlıyor” diye ekliyor.